אודות

אודות הבלוג

שלום לכם, קוראי הבלוג "הפרעת קשב וריכוז" היקרים. שמי ריקי סימון ואני מדריכה קוגניטיבית לבעיות קשב וריכוז, מוסמכת מטעם קליניקת Advanced Cognitive Enhancement שבטורונטו, קנדה.

אני עומדת בראש צוות הפורטל www.krz.co.il אשר מרכז בתוכו את כל המידע הרלוונטי להפרעות זיכרון, קשב וריכוז ומאגד סביבו קהילה ענפה של מומחים, מטפלים, הורים לילדים הסובלים מהפרעות אלה ומבוגרים הסובלים מהן בעצמם. שם המקום למצוא כתבות, מאמרים, מחקרים, פרסומים וחדשות עדכניות בתחום, כמו גם ליצור תקשורת פורה בין כל הנוגעים בדבר.

אותו צוות עומד גם מאחורי ניוזלטר דו-שבועי Attention המכיל תמצות של עיקרי החדשות והעדכונים מהארץ ומהעולם בתחום החשוב הזה. במקביל, אני מנהלת את חברת AttenGo אשר מפעילה שיטה חדשנית וייחודית לטיפול בהפרעות זיכרון, קשב וריכוז באמצעות אימון אונליין – פרי פיתוח משותף עם אותה קליניקה קנדית (A.C.E).
כאן, בבלוג האישי שלי, אני מניחה לרגע בצד את העסקים והיומיום ונותנת ביטוי לדעותיי האישיות בנוגע להפרעות קשב וריכוז, לתובנות המקצועיות שלי בתחום, להרהורים, הגיגים וכל מה שעשוי לדעתי לעניין בתחום זה שלא בהקשר פורמלי. אני מקווה שתמצאו את הבלוג הזה מעניין, רלוונטי ומהנה לקריאה. אם כן – אתם מוזמנים לעקוב אחריו, אני אשתדך לעדכן אותו בקביעות.

שלכם,
ריקי סימון
ricky.s@attengo.co.il

22 תגובות לפוסט "אודות"

הגב למאמר